REZERWACJA

Open Thinking - warsztaty muzyki improwizowanej - ZKK TRIO

Nowy Świat Muzyki oraz Zagórski Kądziela Collaboration mają przyjemność zaprosić na koncert ZKK TRIO otwierający cykl warszawskich spotkań z muzyką współczesną OPEN THINKING! CO? Warszawskie spotkania

Nowy Świat Muzyki oraz Zagórski Kądziela Collaboration mają przyjemność zaprosić na koncert ZKK TRIO otwierający cykl warszawskich spotkań z muzyką współczesną OPEN THINKING!

CO?
Warszawskie spotkania z muzyką współczesną w formie panelu warsztatowo-dyskusyjnego, którego zwieńczeniem jest koncert gościa specjalnego.

DLA KOGO?
Dla wszystkich miłośników muzyki!
Dla koneserów jazzowych dźwięków i dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z muzyką współczesną.
Dla młodych twórców ciekawych przebiegu muzycznej ścieżki edukacji, budowania wizerunku scenicznego, rozwoju osobowości artystycznej, inspiracji i doświadczeń mających wpływ na całokształt twórczości artysty.
Dla studentów i absolwentów uczelni muzycznych.

PO CO?
Po to by zrzeszyć warszawskie środowiska muzyczne, co w przyszłości być może zaowocuje nowymi projektami. By dać przestrzeń do swobodnej wymiany doświadczeń i inspiracji młodym twórcom. By poznać odmienne punkty widzenia, poszerzać horyzonty i wiedzę z zakresu biznesu muzycznego.
Sympatycy uczestniczący w spotkaniu będą mieli możliwość rozbudzić w sobie zainteresowanie muzyką współczesną, które być może będzie dla nich pierwszym spotkaniem z tą formą muzyczną. Poznają historię, kontekst, co pomoże im zagłębić się i zintensyfikować doznania płynące z obcowania z tą formą sztuki.
By miłośnicy muzyki, zarówno twórcy jak i słuchacze, mogli w przyjaznej przestrzeni oddać się w pełni przyjemności płynącej z obcowania z piękną muzyką!

KTO?
ZKK TRIO to zespół powstały z inicjatywy dwóch bardzo utalentowanych muzyków, Macieja Kądzieli oraz Adama Zagórskiego. Postanowili połączyć siły, a przede wszystkim tak odległe środowiska jakimi są Kopenhaga i Groningen. Udało im się stworzyć unikatowy projekt i naprawdę interesujący program, w którym usłyszymy wysoce zaawansowany holenderski hard-bop z nutą kopenhaskiej awangardy dzięki szalonym i pełnym energii kompozycjom Macieja.
Właśnie to połączenie zaowocowało m.in. wygraną batalią na Krokus Jazz Festiwal 2015 roku oraz II miejscem w kategorii zespołowej, a także Grad Prix Jazzu Wolności w Sopocie w 2016 roku. ZKK Trio cieszy się ciepłym przyjęciem i jest doceniane nie tylko w Polsce, muzycy mają za sobą trasę po Republice Czeskiej gdzie ich twórczość została przyjęta z ogromnym entuzjazmem.
Artyści są absolwentami kopenhaskiej Rhytmic Music Conservatory, Prins Claus Conservatory w Groningen oraz poznańskiej Akademii Muzycznej.

ZKK TRIO
Adam Zagórski-perkusja
Damian Kostka-kontrabas
Maciej Kądziela-saksofon

KIEDY?
Środa, 15.02. 2017, godz. 19:00, Nowy Świat Muzyki
WSTĘP WOLNY!

Logo Footer

ul. Transportowców 10A; 02-858, Warszawa
rezerwacje@hostel-lulu.pl