REZERWACJA

Zakochaj się w Warszawie

14 lutego promujące stolicę hasło #ZakochajSięwWarszawie nabierze nowego znaczenia. Z okazji Walentynek Miasto Stołeczne Warszawa zaprasza mieszkańców na szereg atrakcji dla zakochanych i nie tylko. N

14 lutego promujące stolicę hasło #ZakochajSięwWarszawie nabierze nowego znaczenia. Z okazji Walentynek Miasto Stołeczne Warszawa zaprasza mieszkańców na szereg atrakcji dla zakochanych i nie tylko. Na uczestników zabawy czekają m.in. otwarty mikrofon z nagrodami, koncert Łukasz Zagrobelny z zespołem i wieczorna impreza rozkręcana przez muzyczną ekipę Exboyfriends.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Walentynki to święto, które w Polsce od lat cieszy się ogromną popularnością. Zakochani planują romantyczne niespodzianki, a poszukujący miłości skrycie marzą, aby ich także ktoś zaskoczył czymś wyjątkowym. W tym roku stolica, zainspirowana hasłem przewodnim „”, także ujawni mieszkańcom swoje romantyczne oblicze.

Rynek Starego Miasta, g.15.00 – otwarty mikrofon i koncert Łukasza Zagrobelnego z zespołem:

Tegoroczne Walentynki, organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa, rozpoczną się o godzinie 15.00 na Rynku Starego Miasta, który zamieni się w raj dla zakochanych. W ramach akcji „Otwarty mikrofon”, prowadzonej przez Miłkę Skalską, odważni romantycy będą mogli wejść na scenę i złożyć życzenia swojej sympatii. Na najciekawsze, najbardziej oryginalne i odważne wyznania miłosne czekają nagrody. Pierwszą część walentynkowych atrakcji dla mieszkańców uświetni koncert Łukasza Zagrobelnego z zespołem, który rozpocznie się o godzinie 18.00. Przez cały czas trwania wydarzenia na gości czekają także fotobudka oraz stoisko miejskie, na którym będzie można wysłać walentynkę. Wszystkie atrakcje zaplanowane na Rynku Starego Miasta są bezpłatne.

Miłość na Kredytowej, g. 20.00 – walentynkowa zabawa z Exboyfriends:

Od godz. 20.00 walentynkowa zabawa dla warszawiaków przeniesie się do klubu Miłość Kredytowa 9. Tam na zakochanych czekać będzie czołówka warszawskich Dj’ów, czyli duet Exboyfriends. Nie zabraknie dobrej muzyki i pamiątkowych zdjęć z fotobudki, a iście walentynkową atmosferę uatrakcyjnią balony w kształcie serc rozrzucone na patio klubu Miłość. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

komunikacyjnej:

Partnerem walentynkowej zabawy jest także Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, dzięki czemu warszawiacy będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez MZA i Tramwaje Warszawskie. Dla podsycenia romantycznego nastroju panującego w stolicy, w godzinach 12.00-20.00 udostępnione zostaną dwie specjalne linie – autobusowa i tramwajowa, które ułatwią gościom poruszanie się w obrębie centrum Warszawy i Starego Miasta:
• tramwaj linii W1 będzie kursował na trasie PL. NARUTOWICZA – Grójecka – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Zieleniecka – Targowa – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Nowowiejska – Filtrowa – PL. NARUTOWICZA,
• autobus linii W2 przewiezie pasażerów na trasie KONWIKTORSKA – Konwiktorska – Bonifraterska (powrót: Bonifraterska – Międzyparkowa – Słomińskiego – Zakroczymska – Konwiktorska) – pl. Krasińskich – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE. W walentynkowych autobusach i tramwajach czekają na gości atrakcje muzyczne i słodkie upominki.

To jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego. Walentynki w Warszawie to jedyny dzień w roku, kiedy każdy pasażer chciałby spotkać kontrolera! Zamiast sprawdzania biletów kontrolerzy będą bowiem rozdawać lizaki.
W tym wyjątkowym dniu ZTM szuka także osób, które w komunikacji miejskiej znalazły swoją miłość lub przeżyły ciekawą przygodę z serduszkiem w tle. Na autorów najciekawszych historii czekają nagrody.

Logo Footer

ul. Transportowców 10A; 02-858, Warszawa
rezerwacje@hostel-lulu.pl